Zajednički roditeljski sastanak svih razrednih odjela

Dominik Karajić   14 October, 2024
U četvrtak, 10.10., u školskoj sportskoj dvorani OŠ Marija Bistrica, održan je zajednički roditeljski sastanak svih razrednih odjela.
Tu priliku iskoristili smo i pozvali u goste predsjednicu Udruge STAV našu dragu doktoricu dr. sc. SanjunKovačić, da nam održi predavanje na temu PREVENCIJA KARDIOVASKULARNIH BOLESTI – danas za sutra.
Kako je pretilost pošast modernog doba bitno je preventivno djelovati već od najranije dobi.
Drago nam je kako smo prva škola u kojoj je održano predavanje na temu koja je i projekt Županije KZŽ.
Na kraju predavanje ravnatelj Dominik Karajić zahvalio se je Sanji ne svemu pa tako i na projektima u prošloj školskoj godini jer ona uvijek ima veliko srce za naše učenike i za našu školu.
Roditelski sastanak je dalje preuzeo riječ ravnatelj škole te uz pomoć pedagoginje Marine Milošić obrazložio sve teme koje su trenutno aktualne i najbitnije za našu školu