8. državno natjecanje u čitanju naglas – online

admin   8 November, 2023

gjfgKao što smo već pisali, naša se učenica Julija Klaužer (5.b) plasirala na 8. državno natjecanje u čitanju naglas koje se održava u četvrtak i petak u Sisku.

Obavještavamo vas da će se nastupi učenika, predstavnika svih županija, moći pratiti i online te će se moći glasati za najbolju izvedbu. Naša Julija nastupa u četvrtak između 16,15 i 18,20 sati, a glasanje će biti omogućeno u trajanju od pola sata nakon završetka svih nastupa – znači od 18,20 do 18,50.

Iako vjerujemo da će Julija dati sve od sebe da sebe, svoju školu i županiju predstavi u najboljem svjetlu, podrška u glasovima uvijek dobro dođe. Pozivamo sve da Juliji pruže podršku i poprate njezin nastup ili joj barem udijele svoj glas.

Poveznice za prijenos uživo i online glasanje bit će dostupne u vrijeme natjecanja na stranici knjižnice Narodna knjižnica i čitaonica Vlado Gotovac Sisak (nkc-sisak.hr). Hvala svima unaprijed i navijajte za našu Juliju!