“Melitino proljeće” – 3. nagrada za likovni rad “Proljetni trenutak”

Dominik Karajić   8 June, 2024

“Melitino proljeće” – 3. nagrada za likovni rad “Proljetni trenutak”U Osnovnoj školi Oroslavje održana je završna svečanost 4. međunarodnog likovno- literarnog natječaja “Melitino proljeće”. Ove godine na natječaj ” Proljetni trenutak” pristiglo je 788 likovnih radova iz 123 škole iz Republike Hrvatske i likovni radovi učenika s Malte. Pristiglo je i 230 literarnih radova iz 54 škole iz Republike Hrvatske.

Naša učenica 2.a razreda Anastazija Gabud mentorice Barice Topčić osvojila je 3. nagradu za likovni rad u kategoriji učenika 1. i 2. razreda.

Ovim natječajem nastojalo se potaknuti kod učenika kreativnost, originalnost i inovativnosti uz jednu toplu priču o sjećanju na prerano izgubljenu učiteljicu Melitu.

Čestitke našoj dragoj učenici Anastaziji na lijepom uspjehu, uz želju da se još više uključimo u ovakve manifestacije s ciljem očuvanja toplih ljudskih vrijednosti. Velika čestitka ide i našoj učiteljici Barici Topčić kojoj je ovo čak treći veliki uspjeh ove školske godine na velikim natjecanjima sa svojim učenicima.🌺❤🌼🥰🎨🖼